Loading...

SVATÝ GRÁL SVĚTA DIAMANTŮ

Přijďte navštívit první muzeum diamantů v České Republice. To si nesmíte nechat ujít!

Historie muzea

Přijďte k nám a dozvíte se něco o historii muzea diamantů v Praze. Vyslechněte si příběh rodiny Katz, která se věnuje tradičnímu zpracování diamantů již desítky let, a kromě broušení diamantů se zabývá také výrobou šperků. 

Čtěte více

Exhibice

Připravte se na plavbu po starověké historii diamantů, která vás čeká v naší exhibici. Vysvětlíme vám, jak diamanty vznikají, jejich cestu přes těžbu, opracování, broušení, třídění a konečné ohodnocení až do úchvatných šperků současnosti.

Čtěte více

Konečné produkty

Portfolio našich klenotů je opravdu rozsáhlé a záleží jen na vašem rozpočtu. Hodnotu diamantů neurčuje pouze jejich velikost, ale také jejich broušení, jas a barva. To je něco, na co jsme u nás náležitě hrdí. Certifikáty jsou samozřejmostí.

Čtěte více

NAPSALI O NÁS

 „Úžasné, vidět celý proces od surového diamantu, až po nádherné, zářící, dokonalé skvosty.“ – Sonia Slanky

„Jedinečné muzeum, ne příliš velké, ale dozvíte se vše o diamantech. Příjemná kavárna pro chvíli odpočinku.“ – Ronald W

„Skvělé místo, velmi zajímavé, a děti si to užijí!“ – Ilana Kushnir

„Třpytivé místo, informativní expozice, krásné poklady!“ – Petra Frantová

„Během půl hodinové prohlídky podzemní části muzea se seznámíte s dávnou historií diamantů, jejich výrobou, těžbou, obráběním a broušením. V horní části muzea je umístěn obchod s krásnými šperky za přijatelné ceny a skvělou obsluhou.  Odpočinek si můžete nerušeně vychutnat v kavárně. Návštěvu muzea doporučuji také  pro rodiny s dětmi. Určitě se dozvíte mnoho nového!“ – Marcelz304